9/11-koden, delvis på norsk

Den Nye Verdensorden | J.Johansen | 4. februar, 2010 kl. 14:22
World Trade Center - 9/11

World Trade Center - 9/11

Noe har gått oss hus forbi her på Riksavisen, og det beklager vi, men retter det herved opp. Det er så få bøker som utkommer i Norge, og som omhandler de tema våre lesere er opptatt av, at dette anser jeg å være en stor blunder. Utgivelser som dette på norsk skjer ikke hver dag. Knapt nok hvert tiår. Det er den ‘vedtatte enigheten’ som råder.

Christopher Bollyn

Christopher Bollyn

Christopher Bollyn er en amerikansk journalist, som jobbet i American Free Press, før det brant for mye under bena hans i USA. Hans hjem ble angrepet, og han ble trakassert av politiet for sine journalistiske arbeider. Så galt har det blitt i liberalismens og frihetens høyborg, som en gang i tiden var et fyrtårn for ytringsfrihet og individets ukrenkelighet. Nå har det blitt en neo-konservativ sionistisk imperialistisk stat, med verdens hegemoni som uttalte målsetting.

Bollyn mener 9/11 var en brikke i et slikt geo-politisk spill, for å kunne innlede ‘krigen mot terror’ og andre fryktskapende metoder for å innføre klandestine agendaer.

Bollyn var i sin ungdom utvekslingsstudent ved Universitetet i Bergen. Han har nå søkt tilflukt i Estonia, Norge og Sverige, hvor han lever idag med sin familie – mens han venter på å kunne reise hjem til USA.

Torstein Viddal, som er en av drivkreftene bak 9/11-Truth Norge, har gjort en formidabel innsats ved å oversette de første kapitler på 500+ sider til norsk (de første 100 sider). Oversettingsprosjektet er pågående, og hjelp til oversetting er ønsket (om noen kan ta ett kapittel eller to hver, så går dette fort). Ta kontakt med denne forfatter om noen gjerne vil hjelpe til.

Les boken og bedøm selv. Boken kan lastes ned helt gratis her:

http://www.askehaug.com/bt/bollyn-911koden.pdf

Om forfatteren

Jarle Johansen har skrevet 533 artikler.

Forfatteren er sjømann; ”Recte faciendo neminem timeas”................................................................................ Artikkelen er Copyright © J.Johansen 2008-2010.................................................................................................. "Du blir ikke en 'dissident' bare fordi du bestemmer deg for en dag å starte opp denne mest uvanlige karriere. Du blir kastet inn i det ved din personlige ansvarsfølelse, kombinert med et komplekst sett av ytre omstendigheter. Du er kastet ut av de eksisterende strukturer og plasseres i en posisjon i konflikt med dem. Det begynner som et forsøk på å gjøre arbeidet ditt godt, og ender med å bli merket som en samfunnsfiende." Vaclav Havel........................................................ http://www.dissident-net.info

GD Star Rating
loading...

Tags: , ,
Skriv ut Skriv ut Email Dette Innlegg Til En Venn Email Dette Innlegg Til En Venn

Varsling av nye kommentarer uten egen kommentering

1 Kommentar

  1. J.Johansen sier:

    Sannhetsbevegelsen er ikke populær i mainstream media, siden den setter dem i dårlig lys, gjør dem nesten kunnskapsløse i opinionens øyne? Media inkvisjon…..

    Også norske sannhetssøkere blir gjort til gjenstand for inkvisjonen:
    http://viddal.wordpress.com/2009/11/12/lolfascisme/

    GD Star Rating
    loading...

Ny Kommentar

Logg inn for kommentering.